تلفن : 36637500 - 031

دوره های MBA

جایگاه تبلیغات شما - 1140 در 125 پیکسل

دوره های MBA


دوره های MBA

ارسال شده در : خیلی وقت پیش

مجتمع آموزشی نیکوروش
مجتمع آموزشی نیکوروش با بهره گیری از تجارب اساتید مجرب خود در حوزه آموزش فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نمود و افتخار دارد که برگزاری دوره های آموزشی در رشته های کامپیوتر ، گرافیک ، هنر ، حسابداری ، گردشگری ، هتلداری و مدیریت را اجرا و در کارنامه خود به ثبت برساند.
صدور گواهی نامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و برگزاری دوره های کاردانش و تکمیل دیپلم درسی نیز از دیگر خدمات مجتمع میباشد.
تماس با ما:
تهران-چهارراه پاسداران-خ دولت
22764035-6
ایمیل: nikooravesh.co@gmail.com
وب سایت: www.nikooravesh.com

نیکوروش در دنیای مجازی:
با عضویت در شبکه های اجتماعی از اخبار مجتمع مطلع شوید.
شبکات اجتماعی: 0539 396 0936
کانال تلگرام @amozesh_nikoravesh
اینستاگرام: amozeshgah_nikoravesh@
برگزاری دوره های MBA:
مدیریت راهبردی کسب و کار ( Master of Business Administration ) یا به اختصار MBA گنجینه است حاوی دانش و مهارتهای جدید و کاربردی مدیریت برای حل مسائل و چالش های مدیریتی که به انسان دیدی برتر نسبت به مدیریت اعطا می نماید.این دوره کابردی مهارتی را می توان گشایشگر فرصتهای شغلی نامید، فرصتهایی که تاکنون پیش روی قرار نگرفته و یا دیده نشده است و ماحصل آنها، تغییر نگرش مدیریت و همچنین توسعه حرفه ای کسب وکار خواهد بود.
تحصیل در دوره MBA یک سرمایه گذاری شخصی بزرگ و یک تجربه هیجان انگیز به شمار می رود زیرا فرد، خود را در اجتماعی از مدیران، کارشناسان و کارآفرینانی می بیند که برای تحول نگرش و تغییر بینش کسب و کار خود ارزش قائل بوده و جویای ارتقاء مهارت و دانش کاربردی خود در زمینه مدیریت هستند. او و همراهان دیگر در طی این دوره به هم اندیشی و تعامل تجربه با یگدیگر پرداخته ، موردکاوی های مختلف را تجزیه و تحلیل می کنند، پیرامون موضوعات روز در دنیای تجارت به بحث
و تبادل نظر پرداخته و پروژه های مشاوره و بهبود کسب و کار را در کنار یکدیگر به سرانجام می رسانند؛ همچنین فرد با گذراندن این دوره، خود را برای رهبری کسب و کار آماده می سازد و بدین ترتیب، مهمترین عوامل کلیدی موفقیت را کسب می نماید.
MBA با دنیای واقعی تجارت و کسب وکار در تطابق است و تحصیل در آن، یک مزیت رقابتی استراتژیک و مالی به شمار میرود.کلاسهای MBA سرشار از خلاقیت و فضای حرفه ای کسب و کار است و پیوندهایی که میان همراهان برقرار می گردد، بر زندگی شخصی و کاری آنها تأثیراتی چشمگیر دارد.
با سه مدرک در سه سطح از سازمان فنی و حرفه ای کشور بین المللی و قابل ترجمه


  • قیمت فروشتوافقی
  • دستهساير آموزش تخصصی
  • شهرتهران
  • محلهاختیاریه
  • شماره تماس02122764035
  • همراه09363960539

جایگاه تبلیغات شما - 360 در 125 پیکسل
جایگاه تبلیغات شما - 360 در 125 پیکسل
جایگاه تبلیغات شما - 360 در 125 پیکسل

دانلود اپ پول و سرمایه

با استفاده از اپ پول و سرمایه در پلتفرم اندروید و به زودی ای او اس و ویندوز فون، شما می توانید اگهی های جام24 را مشاهده، اگهی رایگان ارسال و از تخفیف ویژه برای ارسال اگهی چاپی در روزنامه برخوردار شوید. فقط کافیست که اپ ما را دریافت و بر روی دستگاه هوشمند خود نصب نمائید.


دانلود اپ جام24 برای ایفون و ایپد و یا دانلود اپ جام24 برای گوشی و تبلت های اندرویدی